Dodany: 2012-02-28 13:48:59
 

Skąd bierze się popularność kolagenu z rybRyby są bardzo zdrowe, w sumie jest to jedno z najlepszych źródeł białka. Mają znacznie mniej cholesterolu niż mięso takie jak wieprzowina posiadają też niezbędne w naszej diecie kwasy omega 3.

 

Ryby są doskonałym uzupełnieniem diety w każdym wieku i dla każdego człowieka. Ryby posiadają też kolagen który zbliżony jest składem chemicznym i budową do ludzkiego. Pozwala to na szerokie jego używanie do podobnych celów co kolagenu ludzkiego. Rybi kolagen może być wykorzystywany jako środek przeciwzmarszczkowy to czynnik tłumaczący jego sporą popularność i tłumaczący wysokie zapotrzebowanie na niego i preparaty z wyciąganiem z niego.

 

Kolagen rybi może być stosowany na szeroką skalę w wielu ośrodkach, jego cena jest wysoka co czyni go niedostępnym dla wielu obywateli. Kolagen rybi ogranicza się do branży kosmetycznej, nie da się go stosować w celach leczniczych podczas rehabilitacji. Mimo wąskiego zastosowania i dość wąskiej specjalizacji jego popularność jest duża i nie słabnie, wynika to z olbrzymiego zainteresowania samym kolagenem co przekłada się na wszystkie jego rodzaje..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Skąd bierze się popularność kolagenu z ryb
Nick: