Dodany: 2015-02-04 11:30:13

Lipoliza iniekcyjnaLipoliza iniekcyjna jest metodą pozwalającą na zredukowanie tkanki tłuszczowej w nieinwazyjny sposób. Jest więc szansą dla wielu pacjentów na skuteczne wymodelowanie sylwetki bez konieczności długiej i bolesnej rekonwalescencji, jak działo się w przypadku tradycyjnej liposukcji.

 

 

medycyna estetyczna gostyń idzie do przodu i opracowuje innowacyjne zabiegi, które nie tylko dają spektakularne rezultaty, ale w dodatku są szybkie, bezbolesne i nieinwazyjne. W lipolizie dochodzi do iniekcyjnego podania pod skórę zastrzyków substancji, która rozpuszcza tkankę tłuszczową.

 

Zabieg jest bezpieczny, co gwarantuje medycyna estetyczna gostyń. W miejscu wstrzyknięcia preparatu powstaje lekki stan zapalny i rozpad kuleczek tłuszczowych, które po uwolnieniu do krwi są transportowane do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu. W ten sposób medycyna estetyczna gostyń pomaga pozbyć się podwójnego podbródka, fałd tłuszczu na brzuchu, zbyt szerokich ud czy pośladków albo ginekomastii męskiej. Już seria 2 – 3 zabiegów wystarcza do osiągnięcia zadowalających efektów w przypadku niewielkiego otłuszczenia. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lipoliza iniekcyjna
Nick: