Dodany: 2012-02-28 14:10:01
 

Do czego stosowany jest kolagen srebrny Srebro to piękny lśniący materiał o kolorze lekko szarym, metalicznym, połyskującym. Kolagen może być srebrny, to jedna z jego odmian i rodzajów cechuje go silne nastawienie na likwidację zmarszczek.

 

Srebrny kolagen pozwala na poprawę urody i wyglądu twarzy oraz innych części ciała. Zawiera on w przeciwieństwie do kolagenu grafitowego znacznie mniej substancji aktywnych co sprawia, iż jego barwa jest znacznie jaśniejsza srebrna. To piękny kolor, kolagen srebrny zwany jest inaczej standardowym, nadaje się idealnie do uzupełniania braków kolagenowych w skórze, przez co przywraca jej sprężystość i jędrność. Pozytywne cechy kolagenu srebrnego czynią go rozchwytywanym przez kobiety w każdym wieku i każdego rodzaju. Kolagen srebrny może być dodawany w każdych ilościach do dowolnych rodzajów kosmetyków, w tym kremów, i wyciągów.

 

Umożliwia to wykorzystywanie całej palety kosmetyków z kolagenem srebrnym do retuszu wyglądu kobiecego ciała. Nic tak nie wpływa na estetykę ciała jak środek zwany kolagenem srebrnym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Do czego stosowany jest kolagen srebrny
Nick: