Dodany: 2011-06-29 09:55:24

Na czym polega elektrostymulacjaPrzy dzisiejszym rozwoju rynku kosmetologicznego oraz zabiegów jakie można aplikować sobie niemal na każde schorzenie, również ceny nie stanowią już przeszkody. Takim zabiegiem, który zyskał na konkurencyjności jest szeroko pojęta elektrostymulacja warszawa.

 

Elektrostymulacja warszawa jest wykorzystywana zarówno ze względów zdrowotnych jak i kosmetycznych. Elektrostymulacja warszawa to krótkie o małej sile a dużej częstotliwości prądy, które stosowane są w celu stymulowania mięśni. Elektrostymulacja warszawa polecana jest osobom, które np. przeszły operację, a ich mieście zwiotczały - należy im się rehabilitacja i gimnastyka - elektrostymulacja to doskonały sposób, by przywrócić im naturalną funkcję i stan sprzed operacji.

 

Elektrostymulacja stosowana jest również w zabiegach pojędrnianie skóry, a więc w licznych zabiegach odmładzających i antycellulitowych czy poprawiających przepływ limfy. Elektrostymulacja ma więc dziś zastosowanie zarówno w medycynie jak i w kosmetologii. Nie każdy pacjent może poddać się zabiegowi. Przeciwwskazania to przede wszystkim problemy z sercem lub zamontowany rozrusznik serca..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega elektrostymulacja
Nick: