Dodany: 2015-02-04 13:51:38

 

Teleangiektazja Teleangiektazja jest narzędziem w walce z problematyczną cerą naczynkową oraz pajączkami i żylakami. Te mankamenty urody (a często jednocześnie preludium do poważnej zaawansowanej choroby) możemy usunąć na 2 sposoby: za pomocą mikroskleroterapii albo transdermalnej metody laserowej.

 

Z reguły medycyna estetyczna gostyń skupia się na drugim sposobie, który opiera się o skierowanie skupionej wiązki światła lasera na znajdujące się pod skórą naczynie, co w rezultacie prowadzi do zamknięcia uszkodzonego naczynia. Jest to bardzo popularny zabieg, jaki oferuje swoim klientom medycyna estetyczna gostyń, ponieważ po pierwsze jest kuszącą (bo wygodniejszą i bardziej komfortową) alternatywą dla operacyjnego usunięcia żylaków, a po drugie – problem rozszerzonych naczynek jest bardzo powszechny, a więc automatycznie wzrasta zapotrzebowanie na skuteczną i bezbolesną terapię.

 

Naturalnie efekty, do jakich prowadzi medycyna estetyczna gostyń nie pojawiają się od razu, a przy bardziej zaawansowanych zmianach czeka nas seria zabiegów teleangiektazji, ale już po 3 – 4 tygodniach od wykonania zabiegu laserowego, możemy ocenić skuteczność kuracji. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Teleangiektazja
Nick: