Dodany: 2015-02-04 12:42:11

 

Mezoterapia Mezoterapia to technika odnowy komórkowej, jaką zajmuje się specjalistyczna medycyna estetyczna gostyń. Zabieg ten polega na dostarczeniu skórze aktywnych substancji w najbardziej newralgiczne miejsca, przez co spektakularnie poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz metabolizm komórek tłuszczowych.

 

Najczęstszym wskazaniem do wykonania mezoterapii jest zatrzymanie procesu starzenia się skóry oraz jej rewitalizacja, nawilżenie, uelastycznienie oraz wygładzenie zmarszczek. Ponadto z zabiegu mogą także skorzystać osoby, które zmagają się z cellulitem, rozstępami, trądzikiem czy wypadaniem włosów, bo medycyna estetyczna gostyń to przecież nie tylko kuracje anty – aging.

 

Pacjenci mają do wyboru 2 rodzaje mezoterapii: inwazyjną igłową (ze znieczuleniem miejscowym) albo bezbolesną bezigłową z wykorzystaniem impulsów elektrycznych lub względnie ultradźwięków. Obie są skuteczne i warte wypróbowania, jako że nowoczesna medycyna estetyczna gostyń jest panaceum na wiele problemów natury kosmetycznej i medycznej, która nie wykorzystuje chirurgicznego skalpela, nie wiążę się z powikłaniami, ani nie wymaga długiej rekonwalescencji na szpitalnym łóżku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mezoterapia
Nick: