Dodany: 2015-02-05 08:44:49

 

Drenaż limfatycznyOkazuje się, że medycyna estetyczna gostyń jest ostatnią deską ratunku nie tylko dla kobiet, które marzą o pięknej gładkiej skórze bez zmarszczek i wyglądzie gwiazdy filmowej, ale także dla pań, które bezskutecznie walczą z cellulitem.

 

Remedium na skórkę pomarańczową jest drenaż limfatyczny. Zabieg polega na stymulacji newralgicznych partii ciała poprzez specjalny masaż uciskowy. Technika jest całkowicie bezpieczna, błyskawiczna i przyjemna. Efekty natomiast są zniewalające, za co ręczy prestiżowa medycyna estetyczna gostyń.

 

Okazuje się bowiem, że drenaż limfatyczny nie tylko pomaga wymodelować sylwetkę poprzez wyszczuplenie ciała i pobudzenie metabolizmu tkanki tłuszczowej, ale poprawia także ogólną kondycję skóry (ujędrnia, uelastycznia, nawilża, odżywia i dotlenia komórki). Dzieje się tak dzięki zintensyfikowaniu przepływu krwi i limfy w organizmie (przyspieszeniu przemiany materii). Z tego powodu medycyna estetyczna gostyń poleca drenaż limfatyczny także osobom borykającym się z niewydolnością żylną czy z zespołem zimnych i ciężkich nóg. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Drenaż limfatyczny
Nick: