Dodany: 2015-02-05 08:32:52

 

DermabrazjaDermabrazja jako zabieg upiększający budzi wiele kontrowersji. Jest to w końcu głęboki mechaniczny peeling, który polega na zdzieraniu warstw naskórka za pomocą specjalnej diamentowej tarczy.

 

Nawet biorąc pod uwagę to, że współczesna medycyna estetyczna gostyń jest bezpieczna i nie wiąże się z ryzykiem rekonwalescencji na szpitalnym łóżku, to mimo wszystko dermabrazja jest uważana przez wielu za zabieg dla odważnych. Można go stosować zarówno na twarz, jak również na inne partie ciała. Wskazaniem jest występowanie na skórze blizn pooperacyjnych, trądziku, przebarwień czy też zmarszczek mimicznych. Tymi wszystkimi problemami zajmuje się medycyna estetyczna gostyń.

 

Ze względu jednak na dość inwazyjny charakter dermabrazji, skóra poddana zabiegowi musi być pozbawiona stanu zapalnego, a metoda powinna być wykonana przez wykwalifikowanego specjalistę. Z tego powodu najlepszy jest sprawdzony gabinet urody, w którym medycyna estetyczna gostyń cieszy się dużą renomą. W ten sposób unikniemy nieprzyjemnych konsekwencji, a nasza skóra będzie promieniała blaskiem. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dermabrazja
Nick: